home
o nas
oferta
aktualności
kontakt

 • luxury-replica-montblanc.guccistyle.me
  do piątku bez sobót, niedziel i świąt.
  Godzinę dostawy podaje kierowca ( zależy od adresu dostawy) jest to ok. półgodzinny przedział czasowy podczas którego kierowca zawsze jest z obiadem. Podana godzina obowiązuje do odwołania.
  Menu układane jest raz na 10 dni przy czym w każdym dniu podane są do wyboru dwa drugie dania z czego jedno jest bardziej delikatne, łagodne. Zawsze 3 dni przed końcem jadłospisu kierowca przywozi nowy. Klient podpisuje go nazwiskiem, zaznacza II dania które chce otrzymywać i na drugi dzień cały jadłospis oddaje kierowcy. Na podstawie podanego menu klient jest bonowany w odpowiedni zestaw.
  Aby zacząć współpracę musimy podpisać umowę na dostawę i zobowiązanie na pojemnik Termobox w którym jest posiłek dostarczany. Zobowiązanie mówi o tym, iż w razie uszkodzenia naczyń trzeba będzie za nie zapłacić. W związku z tym prosimy klientów o niemycie pojemników tylko oddanie ich brudnych na drugi dzień kierowcy w celu uniknięcia ewentualnego potłuczenia.
  W celu podpisania umowy prosimy o zabranie dowodu osobistego osoby, która będzie podpisywała umowę.
  Godziny pracy biura 7-15.
  Może przyjechać do nas inna osoba ( ktoś z rodziny, sąsiad itp.) i w swoim imieniu podpisać umowę wskazując innego odbiorcę obiadu.
  Odpłatność zawsze z góry pierwsza w momencie podpisywania umowy kolejne zawsze na początku miesiąca. Można płacić u kierowcy, który wypisuje druk KP, w kasie w siedzibie firmy lub dokonywać przelewów na rachunek bankowy (nr r-ku 71 1240 3901 1111 0000 4558 1296).

  &typ=1" class="textPromo">Posiłki indywidualne dla mieszkańców miasta Stargard

 •                      Jadłospis


  wykonanie Planfirm.pl
  Copyright 2008 by Centralnakuchnia. All right reserved